0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Super Cup
Real Madrid
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Youth
Asian Games, Group F
Saudi Arabia
۰
۰
Iran
Finished
۱۳:۳۰
North Korea
۱
۱
Myanmar
Finished
۱۶:۳۰
International Youth
Asian Games, Group E
Republic of Korea
۶
۰
Bahrain
Finished
۱۶:۳۰
Kyrgyzstan
۱
۳
Malaysia
Finished
۱۳:۳۰
China
Chinese Super League
Shanghai Sipg
۳
۱
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۴:۳۰
Shandong Luneng
۳
۱
Hebei China Fortune
Finished
۱۶:۰۵
Henan Jianye
۰
۵
Guangzhou Evergrande
Finished
۱۶:۳۰
Shanghai Shenhua
۳
۱
Guizhou Hengfeng FC
Finished
۱۶:۳۰
Jiangsu Suning FC
۰
۰
Chongqing Lifan
Finished
۱۶:۰۵
Tianjin Quanjian
۰
۰
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۰۵
Beijing Renhe
۱
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۶:۰۵
USA
Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۲
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Hamburger SV
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Getafe B
-
-
Fuenlabrada
Finished
۱۲:۳۰
CD AZUQUECA
-
-
Atletico de Pinto
Finished
۱۳:۳۰
Ucam Murcia CF
-
-
Ontinyent CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercules CF
-
-
Real Murcia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hertha BSC
-
-
Hallescher FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC Barcelona
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Salerm Puente Genil
-
-
Granada CF B
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Castellon
-
-
CD Teruel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۵
۲
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۴:۳۰
Jeju United
۲
۳
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۱
۲
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongnam FC
۳
۳
Ulsan Hyundai
Finished
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۵:۰۰
Jeonnam Dragons
۰
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
International Youth
Asian Games, Group A
Hong Kong
۴
۰
Chinese Taipei
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
۱
۲
Palestine
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Alianza Lima
۱
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۵:۳۰
Sporting Cristal
۰
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۱:۰۰
Sport Boys Association
۱
۰
Deportivo Binacional
Finished
۰۳:۱۵
Japan
J.League
Vissel Kobe
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۱
Hokkaido Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۴
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۵:۰۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۴
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Club Nacional De Football
۱
۰
SOL De America
Finished
۰۵:۱۵
Algeria
Ligue 1
USM Alger
۳
۱
DRB Tadjenanet
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Brasil De Pelotas RS
۱
۱
Avai SC
Finished
۰۲:۴۵
Ponte Preta SP
۳
۱
Criciuma SC
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
U23 Campeonato Aspirantes
Coritiba FC
۲
۱
Gremio FB Porto Alegre
Finished
۰۱:۰۰
China
China League 1
Zhejiang Greentown FC
۲
۲
Zhejiang Yiteng
Finished
۱۶:۰۵
Liaoning Shenyang Whowin
۰
۲
Wuhan Zall FC
Finished
۱۶:۰۰
Beijing Konggu
۱
۱
Shenzhen FC
Finished
۱۶:۰۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۳
Shanghai Shenxin
Finished
۱۶:۰۰
Xinjiang Tianshan Leopard
-
-
Meizhou Hakka FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Yanbian Funde FC
۱
۰
Dalian Transcendence FC
Finished
۱۶:۰۰
Heilongjiang Lava Spring
۱
۱
Qingdao Huanghaizhiyao
Finished
۱۶:۰۰
NEI Mongul Zhongyou F.c.
۱
۰
Meizhou Meixian Techand FC
Finished
۱۶:۰۵
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Pipinsried
-
-
FC Bayern München II
inprogress
۱۷:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 3
Club Leon
۲
۱
CD Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 8
Guadalajara Chivas
۱
۰
Alebrijes De Oaxaca FC
Finished
۰۴:۳۰
China
China Super League Reserve
Beijing Renhe
-
-
Dalian Yilfang
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 7
Tiburones Rojos De Veracruz
۰
۳
CF America
Finished
۰۶:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 4
Tampico Madero FC
۳
۱
Necaxa
Finished
۰۶:۳۰
Philippines
Philippines Football League
Stallion Laguna FC
۴
۰
JPV Marikina FC
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
-
-
Global Cebu FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela, Preliminary round
Carabobo FC
۳
۰
Yaracuyanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Aragua FC
-
-
Libertador FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 1
Puebla FC
۱
۱
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Russia
Zone Moscow
SSH 75
-
-
FC Strogino-M
Finished
۱۲:۳۰
Letniy Dozhdik
-
-
FK Rosich
inprogress
۱۸:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
Lokomotiv-m-lfk
inprogress
۱۸:۳۰
Inter Dolgoprudny
-
-
Prialit
inprogress
۱۸:۳۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۱
۲
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۶:۱۵
Young Lions
۱
۱
Dpmm FC
Finished
۱۶:۱۵
Warriors FC
۲
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
Geylang International
۱
۵
Home United FC
Finished
۱۶:۱۵
Peru
Reserve League
Sport Boys Association
۳
۱
Escuela Municipal Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۴۵
Kazakhstan
2nd League
Zhetysu Taldykorgan Reserve
-
-
FC Kairat Almaty Reserve
Finished
۱۶:۳۰
Shakhtar Karaganda Reserve
-
-
Odusshor Zhas Ulan
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia II Warszawa
-
-
Polonia Warszawa
inprogress
۱۷:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Cortulua
۱
۲
Barranquilla FC
Finished
۰۵:۱۵
Georgia
Womens League
Wfc Tbilisi
-
-
FC Norchi Dinamoeli Tbilisi
inprogress
۱۸:۰۰
Wfc Dinamo Batumi
-
-
WFC Chkhorotskhu
Finished
۱۴:۰۰
Wfc Lanchkhuti
-
-
Wfc Lady Gori
inprogress
۱۸:۰۰
WFC Kolkheti Khobi
-
-
WFC Nike
inprogress
۱۸:۰۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
CA Cerro
-
-
Nacional de Montevideo
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
North Perth Utd Reserves
-
-
Belmont Villa Reserves
Finished
۱۵:۰۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates
-
-
Bidvest Wits
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Russia
Privolzhye Cup
Dorozhnik Kamenka
-
-
Krylia Sovetov M Cpf
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Elgin City
-
-
Arbroath FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cove Rangers
-
-
Montrose FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
East Kilbride FC
-
-
Spartans Edinburgh FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Dundee United
-
-
ST Johnstone FC U21
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Egypt
Premier League
Nogoom EL Mostakbal
-
-
Al-Mokawloon Al-Arab
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Kolbotn
-
-
Lyn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria
Steirer Cup
Su Straden
-
-
SV Wildon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spain
Copa Federacion
UD Alzira
-
-
CD Alcoyano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Acero
-
-
CD Roda
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ecuador
Reserve League
Independiente Del Valle Reserve
-
-
SD Aucas Reserve
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark
Cup, Women
Kildemosens Bk
-
-
Oure Fodbold Akademi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
International Youth
U21 Friendly Games
Moldova
-
-
Armenia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division Tampere
Tpv/2
-
-
Tampereen Peli-Toverit
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Ilves-Kissat
-
-
VaKP
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Skoruk Tomakovka
-
-
Fc Nikopol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premier League
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
NK Siroki Brijeg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Gosk Gabela
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Sloboda Tuzla
-
-
FK Krupa
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Radnik Bijeljina
-
-
NK Celik Zenica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Zeljeznicar
-
-
FK Sarajevo
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
SOK Keramik
-
-
Titan Klin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Znamya Noginsk
-
-
Vityaz Podolsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Peresvet Domodedovo
-
-
FC Istra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Atlantas Klaipeda
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Union Gurten
-
-
SC Weiz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Romania
Romania Cup
Sc Fotbal Club R Bucuresti
-
-
CSO Bragadiru
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AFC Ariesul Turda
-
-
CS Sanatate Cluj
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Acs Unu Fotbal Club Gloria
-
-
CS Avantul Reghin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Polonia Sroda Wlkp
-
-
Baltyk Koszalin
inprogress
۱۸:۳۰
Ukraine
Persha League Rivne Region
FC Malynsk
-
-
Polissya Rokytne
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Cup, Women
Tallinna Jk Legion
-
-
JK Tallinna Kalev II
inprogress
۱۸:۳۰
Tallinna FC Ajax
-
-
Rakvere Jk Tarvas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
FC Langenegg
-
-
SV Groedig
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach II
-
-
SK Bischofshofen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
-
-
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TSV St. Johann
-
-
SC Schwaz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Kitzbuehel
-
-
FC Dornbirn 1913
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Seekirchen
-
-
USK Anif
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Wals-Grunau
-
-
SVG Reichenau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Gfk Sterlitamak
-
-
Junior Gtu Ufa
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Volgar-molodezhniy Astrakhan
-
-
UOR Dagestan
inprogress
۱۸:۳۰
FC Alaniya Vladikavkaz
-
-
Fc Khasavyurt Khasavyurt
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Tekstilschik-m Ivanovo
-
-
Shinnik-M Yaroslavl
inprogress
۱۸:۳۰
4 Sada Vologda
-
-
Sshor Volga Tver Region
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
FC Ternopil-Pedlicei
-
-
FC Arsenal
inprogress
۱۸:۳۰
Dnister Zalishyky
-
-
FC Ternopil-Dush
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Barcelona EC RJ
-
-
Olaria RJ
inprogress
۱۸:۳۰
America RJ
-
-
Serrano RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santa Cruz FC RJ
-
-
Tigres Do Brasil RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ukraine
Vyscha League Zaporizhya Region
Motor Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seoul E-Land FC
۰
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Linfield Ladies
-
-
Derry City Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید